Objednání semináře

Pěvecký seminář dne 10. listopadu 2019

od 11:00 do 18:00 na Praze 6

Cena: 1290 Kč

Objednávkový formulář níže vyplňujete pouze v případě, že účastník semináře je starší 15 let.

Vaše osobní údaje, které jste uvedli ve formuláři, bude Kateřina Jindrová Zítková a Lukáš Jindra zpracovávat za účelem vyřízení objednávky v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů.

STORNO objednávky:

Pokud se odhlásíte více jak 14 dní před datem konání semináře, vrátíme Vám 100% z uhrazené ceny. Místo vratky má účastník možnost již uhrazenou cenu převést na koupi jiného produktu z nabídky poskytovatele v plné ceně semináře.
Pokud se odhlásíte méně než 14 dní před datem konáním semináře, bude Vám účtován storno poplatek ve výši 100% ceny semináře.

 

 

Nejde Vám vyplnit objednávka? Napište nám na email: skola@modernizpev.cz

Jste-li mladší 15 let a chcete se zúčastnit semináře, zanechte nám zde na sebe kontakt, pošleme Vám email s podrobnostmi podmínek případné účasti. Děkujeme.

Vaše osobní údaje (jméno a email) bude Kateřina Jindrová Zítková a Lukáš Jindra zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti zpěvu v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém zaslaném emailu. Seznamte se se zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme. Najdete je ZDE >>